מי שכבר ראה מופע קסמים בחייו יכול לספר על אירוע אדיר שבו אף אחד לא נשאר אדיש. אך חשוב לדעת שעל מנת שניתן יהיה ליהנות באמת מאטרקציה מרתקת מאוד על אמנית חושים לדעת כיצד לתקשר היטב עם הקהל שלה. זאת גם אם מדובר על קהל שמכיר סוג כזה של מופעי קסמים וגם אם מדובר על קהל שהדבר חדש לו.

 

בל נשכח כי התעסקות עם תקשורת חושית כזו היא לא דבר קל הן עבור אמן החושים והן עבור מי שלוקח חלק במופע שלו (גם אם לא מדובר על חלק פעיל). לכן תקשורת נכונה עם הקהל היא דבר חשוב והיא יכולה לתרום רבות לניהול שוטף ונעים של כל אירוע, כך שכל אחד נהנה ומתרגש ממופע קסמי טלפתיה באורך מסוים. אם כי, מנטליסט מנוסה ובעל כשרון ידע לספק הנאה ומופע בידורי לקהל מבלי לגרום לאי נוחות מסוימת בקרב המשתתפים.

 

 

 לצפייה בקטעים - לחצו כאן

 

 

לעתים יש כאלו שמביעים רתיעה מסוימת

משחקי טלפתיה הם דבר שמרתק כמעט כל קהל בכל מקום בעולם. למרות שלא מדובר על דבר חדש, הרי שעדיין מופע קסמים שכזה, יש עוצמה מיוחדת במינה ששונה לגמרי ממופעים של להטוטנים, זמרים וכו'. אמן חושים שמציג תקשורת מרתקת עם הקהל שלו יכול לנהל מופע קסמים איכותי בו יקטן הסיכוי שמישהו יתנגד לכך.

 

כלומר, שעלינו לזכור כי לעתים יש אנשים שנרתעים מעט מתקשורת על חושית כזו. לעתים מדובר על מי שחושש שמחשבות סמויות שלו יתגלו לפתע בפורום רחב ולעתים מדובר על אדם שבצורה לגיטימית מאוד מרגיש כיצד חודרים לו ברמה מסוימת לפרטיות וגורמים לו לאי נחת או אפילו לעוגמת נפש.

 

 

תקשורת נכונה עם הקהל היא בסיס לאירוע מוצלח

נראה כי הדברים לעיל ממחישים עד כמה תקשורת טובה עם כל סוג של קהל היא דבר הכרחי אם רוצים להציג מופע משובח עם קסמי טלפתיה שכל אחד יתרשם ממנו בצורה חיובית מלאה. כשם שתקשורת טובה מסייעת בניהול של כל דבר בחיים, הרי שבמיוחד כשמדברים על חשיפת מחשבות של אדם מסוים, תקשורת היא דבר חשוב מאוד.

 

אלו שלקחו חלק במופע של אמנית מוצלחת יכולים לספר כיצד היא הנעימה את זמנם בצורה סבלנית מאוד, כיצד היא ידעה לערב את הקהל (בין אם מדובר על אדם בודד או על קבוצה) בצורה מסודרת ואחראית, וכיצד היא ידעה לעצור מתי שצריך ולהעניק הרגשה בטוחה לכל מי שצפה בה.

 

אולי תהיו מעוניינים לקבל פרטים גם על:  מופע קסמים למבוגרים

מנטליסט | מופע קסמים | אמנית חושים

 052-259-2575