קוסם למבוגרים | מופע קסמים למבוגרים

אנחנו מכירים קוסם שמזמינים כהפעלה לאירועים של ילדים כמו יום הולדת או בבית הספר, אבל מדי פעם נראה גם בטלוויזיה קוסם למבוגרים שמנסה להדהים אותנו ביכולות שלו. אבל באופן אוטומטי אנחנו חושבים על קוסם בקשר של ילדים ובידור שנועד רק לקהל צעיר, אך אם היה יוצא לכם ללכת למופע קסמים עם אמן חושים או מנטליסט הייתם יודעים מה זה קוסם והייתם יוצאים נדהמים ממה שהייתם רואים שם. 

 

 

 לצפייה בקטעים - לחצו כאן

 


מופע קסמים למבוגרים - מופע שאתם תראו כמובן קסמים ברמה גבוהה יותר מקסמים שעובדים על ילדים, בגלל שמבוגרים יותר סקפטיים ויותר קשה להרשים אותם, קסם או טלפתיה חייב להיות בתוך הצגה שלמה, תפאורה, אביזרים וחייב גם חוש הומור. ההשקעה הרבה יותר גדולה על מופע שלם, כי כל קסם מקבל מיקוד מלא וצורת הצגה מסוג שונה, המופע בעצם הצגה שאתם נהנים מהסיפור שמציג את הקסם וגם יש משהו משעשע עם משהו מבדר של מבוגרים.

 

הדבר שמדהים הכי הרבה אנשים שקשה להם להאמין זה קריאת מחשבות, במופע טלפתיה הקהל הוא חלק מההופעה, המנטליסט קורא למספר אנשים כל פעם ומנסה לקרוא את המחשבות שלהם עם חפצים ויזואלים כמו לוח או משהו שהוא לקח מהם. ברגע שאותו אדם שלא האמין קראו לו את המחשבות, מסתכל אחרת על כל עניין הטלפתיה.

 

לכן אם בא לכם ללכת לערב שלא ישכח כדאי לכם ללכת להופעה מסוג זה, בדרך כלל ימים אחרי אתם עדיין חושבים "איך הוא עשה את זה?" ויש על מה לדבר במקום העבודה. ניתן גם לשדרג אירועים מכל הסוגים, אירועי חברה, יום האישה הבינלאומי, קבלת פנים, מפגש שצריך מנחה ואפילו תערוכה עם דוכנים, הקוסם יכול להכניס קסם לאירוע.

 

אם המקצוע הזה קוסם לכם, בעצם מי לא היה רוצה לקרוא מחשבות ולבצע אשליות שידהימו המון אנשים, תוכלו למצוא קורסים לקוסמים מתחילים, תוכלו להתחיל לשעשע אנשים בחייכם ואפילו לעשות מזה קריירה.

 

תכירו את אמנית טלפתיה היחידה בארץ, לינוי קמרון, ביחד עם אביה, רונן קמרון, יצרו מופע שמפליא את הקהל כל פעם מחדש, כזה מופע עוד לא ראיתם.

 052-259-2575